• Müşteri Hizmetleri

 • Marka Arama
  Hızlı Marka Arama
   
  Tüm Markalar
   
 • Tanıtım Videoları
   
 • Taksit Seçenekleri
   
 
CD-H042 Mama Sandalyesi
CD-H042 Mama Sandalyesi
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : CD-H042 Mama Sandalyesi
Marka : Güven Bebe
Fiyat : 185 TL
CD-H042 Mama Sandalyesi CD-H042 Mama Sandalyesi CD-H042 Mama Sandalyesi
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
Mama sandalyesi
Bebeğiniz, sizinle birlikte aynı masayı paylaşarak sosyal hayata adım atması açısından mama sandalyeleri birçok aile tarafından tercih edilmektedir.
Bebek Mama Sandalyesine Ne zaman oturabilir?
Altıncı aydan sonra bebekteki gelişmeler, onun yemek yeme alışkanlıklarını da önemli ölçüde değiştirir. Bu aya kadar belki sadece anne sütüyle beslenen bebeğiniz, katı gıdaları da menüsüne eklemektedir.Anne sütü ile doyabilen bebek yinede mama sandalyesi alışkanlığı oluşturulmalı mı? sorusuna öncelikle konunun uzman doktorları cevap vermeli,ancak bu durum mama sandalyesi alışkanlığı edinmek için bahane değildir. Tam güvenlikli  mama sandalyesinde korucu kemerinin olması, önünde ve çevresinde bebeğin düşmesini önleyici güvenlik sistemlerinin bulunması sizin ve bebeğiniz için güvenli bir durum sağlar.
Bebeğiniz Mama Sandalyesindeyken 
Bebeğiniz mama sandalyesindeyken, el ve göz hareketlerindeki uyumlu artış gözlenir. Bardak tutmasına yardımcı olur. Kaşık, tabak, bardak kullanımı bebeğin yiyeceklere ve değişik gıdalara karşı hevesli olmasını sağlar. Parmaklarıyla rahatlıkla tutabileceği besinler (küp küp doğranmış peynir, haşlanmış patates gibi) ya da çubuk şeklinde kesilmiş gıdalar hem diş eti kaşıntılarını rahatlatır hem de kendi başına yemek yeme alıştırmalarında ilk adımıdır.
Bebekler bu aylarda özellikle döküp saçmayı oyun olarak vey anormal tepki olarak yapabilir.Bebeğinizin kendi başına yemek yemesi, döküp saçması, üstünü ve etrafı kirletmesi anlamına da geleceğinden hazırlıklarınızı önceden almalısınız. Kullanacağı kaşık çatal kırılabilir cam.melamin ve demir türü olmamamlıdır.Bebeğinize kırılıp, bükülmeyen bir plastik kaşık verin. Altları vakumlu, kırılmaz plastik tabaklar kullanabilirsiniz.
Özellikler
 3 Kademeli Ayarlanabilir Sırt Dayanağı
 5 Farklı Pozisyona Ayarlanabilir Koltuk Yükseklik Ayarı
 5 Nokta Emniyet Kemeri
 Ayarlanabilir Ayak Dayanağı
 Silinebilir Koltuk Kılıfı
 Ayarlanabilir ve Çıkabilir Çift Tepsili Tabla
 360 ° Dönebilen ve Frenlenebilen Ön ve Arka Tekerlekler
 Geniş Alt Oyuncak Sepeti
 Kolay Katlanabilme ve Taşınabilme Özelliği
 Maksimum 15kg Taşıma Kapasiteli
 

Kapat
 
 • Ürün Arama
   
   
 • Vitrin Ürünü